close
تبلیغات در اینترنت
کمک 10 میلیارد ریالی چهارمحال و بختیاری به بازسازی عتبات عالیات

کمک 10 میلیارد ریالی چهارمحال و بختیاری به بازسازی عتبات عالیات

اردشیر ریاحی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار داشت: این ستاد از سال 83 فعالیت خود را با ایجاد پایگاه‌های مختلف در سطح استان با بکارگیری 300 نیرو به‌ منظور کمک به بازسازی عتبات عالیات آغاز کرده است.

وی افزود: استان چهارمحال و بختیاری تاکنون افزون بر 10 میلیارد ریال کمک مردمی و افزون بر هفت کیلوگرم زیورآلات برای کمک به عتبات عالیات هدیه داده است.

ریاحی‌پور اضافه کرد: درب حرم حضرت علی(ع) با صرف یک میلیارد و 300 میلیون ریال کمک‌های مردمی این استان با همکاری هنرمندان استان فارس در دست احداث است که تاکنون 95 درصد از مراحل ساخت این درب انجام پذیرفته است.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات در چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این ستاد همچنین با پرداخت 2 میلیارد ریال برای بازسازی حرم امام حسن عسگری(ع) و پرداخت 2 میلیارد ریال به ‌منظور بازسازی سنگ فرش حرمین هزینه کرده است.

وی با بیان اینکه علاقه مردم این استان به خاندان اهل بیت(ع) قابل باور است، گفت: اعتقاد ما بر این است که در بحث بازسازی عتبات عالیات همچنان مردم استان پیشگام باشند.

ریاحی‌پور ادامه داد: شکل‌گیری شرایط جدید در کشور عراق فرصت مغتنمی فراهم کرده تا عاشقان اهل‌البیت(ع) به‌ منظور بازسازی، توسعه، نوسازی و تعمیر مراقد مطهر ائمه اطهار(ع) در آن کشور تلاش و مشارکت کنند که اقدامات متعدد و ماندگاری تاکنون نیز از تلاش خود بر جای گذاشته است.

برچسب ها: <-TagName->